Lazer Epilasyon Nişantaşı EPİLİNE Lazer Merkezi Lazer Epilasyon İstanbul Lazer epilasyon seansları arasında kıl kökünün gerekli olgunlaşma evresini tamamlaması beklenilmelidir. Gerçek bir lazer epilasyon merkezi tıbbi gerçeklere göre ve etik lazer epilasyon uygulaması yapmalıdır; ticari amaçlı kısa aralıklarla lazerli epilasyon seans uygulanmamalı, gerçekleşmeyecek sonuçlar vaat edilerek ve sözde garantiler ile hastalar yanıltılmamalıdır. Vücut bölgeleri için ikişer ay ara ile ortalama 4-6 seans, yüz bölgesindeki daha ince kıllar için birer ay ara ile ortalama 6-12 lazer epilasyon seansı gerekecektir. Bu lazerle epilasyon seans sayıları kıl yapısına göre kişiden kişiye farklılıklar gösterebilir. Alexandrite lazer epilasyon sistemi ile etkilenen kıl köklerinin daha sonraki yıllarda kıl üretmesi mümkün değildir. Etkin dozlarda uygulama yapılmalı, düşük lazer epilasyon dozları uygulanarak seans sayısının arttırılması gibi ticari yaklaşımlarda bulunulmamalıdır.

Kıl Dönmesinde Lazer Epilasyon uygulanır mı ?

Kıl dönmesi derinin orta tabakası olan kılın ilerleyecek yolu bulamayarak, cildin altında uzaması sonucu oluşan rahatsızlıktır. Buna kıl batması ya da batık da denir. Genelde ergenlerde, yetişkinlerde ve kilolu kişilerde görülür.

Erkeklerde kadınlara oranla daha sık rastlanılan bir problemdir.  Bu rahatsızlığın tekrar etmemesi için lazer epilasyon önerilir. Lazer epilasyonda uygulama yapılan bölgelerdeki kıl kökleri tahrip edildiği ve kıl oluşmadığı için kişi bu sorunu aynı bölgede tekrar yaşamayacaktır.

Dilediğiniz Her konuda Bize yazmak için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz.

Lütfen Formu Doldurunuz.

İsim (gerekli)

E-posta (gerekli)

Konu

İleti

<sitenolsun.com />