Lazer Epilasyon Nişantaşı EPİLİNE Lazer Merkezi Lazer Epilasyon İstanbul Lazer epilasyon seansları arasında kıl kökünün gerekli olgunlaşma evresini tamamlaması beklenilmelidir. Gerçek bir lazer epilasyon merkezi tıbbi gerçeklere göre ve etik lazer epilasyon uygulaması yapmalıdır; ticari amaçlı kısa aralıklarla lazerli epilasyon seans uygulanmamalı, gerçekleşmeyecek sonuçlar vaat edilerek ve sözde garantiler ile hastalar yanıltılmamalıdır. Vücut bölgeleri için ikişer ay ara ile ortalama 4-6 seans, yüz bölgesindeki daha ince kıllar için birer ay ara ile ortalama 6-12 lazer epilasyon seansı gerekecektir. Bu lazerle epilasyon seans sayıları kıl yapısına göre kişiden kişiye farklılıklar gösterebilir. Alexandrite lazer epilasyon sistemi ile etkilenen kıl köklerinin daha sonraki yıllarda kıl üretmesi mümkün değildir. Etkin dozlarda uygulama yapılmalı, düşük lazer epilasyon dozları uygulanarak seans sayısının arttırılması gibi ticari yaklaşımlarda bulunulmamalıdır.

EPILINE SADECE LAZER EPİLASYON …

EPILINE
SADECE LAZER EPİLASYON …

Bayan Epilasyon Erkeklerde Lazer Epilasyon Ten Rengi Analizi
Bayan Lazer Epilasyon Erkek Lazer Epilasyon Ten Analizi Testi, Cilt Rengi Analizi Test

CUMARTESİ- PAZAR DAHİL
SAAT 09:00 – 21:00 ARASI AÇIĞIZ

Polikliniğimiz Sağlık Bakanlığı Tarafından Ruhsatlı Olup Uygulamalar Dermatolog Kontrolünde Yapılmaktadır.

Epiline Lazer Epilasyon Protokolü

Polikliğinimizde her cilt ve kıl yapısına etkili kalıcı çözümler sunmaktayız.

Beyaz tenli kişilere Alexandrite lazer sistemiyle,esmer ve bronz tenli kişilere Nd-yag lazer sistemiyle hizmet vermekteyiz. Bazı kişilerde farklı vücut bölgeleri farklı cilt renklerinde olabilir, örneğin;

Kollar, alt bacak yada yüz bölgesi güneşe maruz kalmaktan koyulaşırken, diğer bölgeler giysilerden dolayı güneş görmeyip beyaz olabilir. Bu kişilerde 2 farklı lazer sistemi kullanılması etkiyi arttırıp kalıcı sonuç verir. Beyaz bölgelere Alexandrite,esmer ve bronz bölgelere Nd-yag uygulaması yapılmalıdır.

Eskimiş lazer epilasyon teknolojilerini kullanan, yeni teknolojileri takip etmeyen yerlerin kişileri yanıltıcı olarak, kese yapın,güneşlenmeyin,cilt renginizin açılmasını bekleyin,bronz tende yanık olur yada nd-yag lazer çok acı verir gibi çağın gerisinde kalmış,demode söylemleri kişileri yanıltıp gerçeği yansıtmamaktadır.

Lazer epilasyon çok ince,sarı,beyaz,kızıl tüylerde sonuç vermemektedir.Bu renk tüylerde sonuç veren tek yöntem İğneli epilasyondur. Kişileri başka yerlere yönlendirmek yerine polikliniğimizde hijyenik ortamda bu hizmeti sunmaktayız.

Görüleceği gibi, ister beyaz tenli,ister esmer veya bronz tenli olun,isterseniz incecik tüyleriniz olsun polikliniğimizde mutlaka size uygun bir tedavi seçeneği mevcuttur.

Lazer Epilasyon

Polikliniğimizde bulunan ALEXANDRİTE ve ND:YAG lazer sistemleri birbirini tamamlayıcı olarak kullanılıp maximum etki hedeflenir. Her cilt ve kıl yapısına etkili farklı lazer sistemleri kullanıyoruz.

Lazer Epilasyona Uygunluğunuz gözle değil DİJİTAL SPEKTROFOTOMETRE Cihazı ile Saptanır.

Polikliniğimizde FDA Onaylı , En iyi Lazer Epilasyon Ödülü almış CYNASURE ALEXANDRITE APOGEE 5500, Nd:YAG LAZER SİSTEMLERİ kullanılmaktadır.

Polikliniğimizde kullanılan Lazer Epilasyon Sistemleri BİRBİRİNİ TAMAMLAYICI olarak kullanılıp maksimum etki hedeflenir. Lazer epilasyon uygulamaları tıbbi gerçeklere uygun olarak yapılmalıdır.

Ticari çıkarlar düşünülmeden gerçekçi bilgiler verilmeli sözde garantiler ve vaatlerle ( kesin sonuç, bitme garantisi,bitene kadar şeklinde bilgilerle ) kişiler yanıltılmamalıdır

ALEXANDRITE LAZER

Açık renk cilt, siyah tüylerde etkilidir.Tüm dünyada ve Türkiye’de en çok tercih edilen sistemdir. Genelde Türk insanı açık tenli, siyah kıl yapısına sahiptir.Alexandrite lazer kıl köküne ulaşarak kalıcı ve etkili sonuç alınmasını sağlar. Dinamik soğutma sistemi sayesinde acı hissi yok denecek kadar azdır. Long pulse tipleri tipIV cilde kadar rahatlıkla kullanılmaktadır. Cihazın ciltle teması olmadığından hijyen açısından sorun yaşanmaz. Polikliniğimizde FDA ve CE onaylı Long Pulse Cynosure Alexandrite Lazer sistemi kullanılmaktadır.

Nd:YAG LAZER

Her cilt rengine güvenle uygulanır, ince kıllarda da etkilidir. En koyu cilt tipi Afro-Americana dahil, cilt lekelenmesine sebep olmaksızın uygulanabilir. Bu nedenle yazın uygulanmasında bir sakınca yoktur. Bu lazer sisteminin melanine hassasiyeti çok azdır. Deriye lazer enerjisini gönderirken en dış tabakayı koruyan özel soğutucu ünitesi mevcuttur. Uygulama esnasında ciltle teması olmadığından hijyen açısından sorun yaşanmaz.Polikliniğimizde FDA ve CE onaylı Long Pulse Cynosure Elit Nd:YAG Lazer sistemi kullanılmaktadır.

DİODE LAZER

Sadece ince, zayıf tüylerde başarılıdır. Bu nedenle daha çok yüzdeki ince tüylerde etkilidir. Cihazın uygulama esnasında ciltle teması olduğundan hijyen açısından sorun yaşanabilir. Soğutucu sistemi olmadığından acı biraz daha fazla hissedilebilir.

MAVİ IŞIK (IPL)

Lazer sistemi değil, geniş dalga boyunda ışık enerjisi sistemidir. IPL sistem olarak da adlandırılır. Modern ağda yöntemi olarak kullanılabilir, kalıcı çözüm değildir. Polikliniğimizde uygulanmamaktadır.

Dilediğiniz Her konuda Bize yazmak için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz.

Lütfen Formu Doldurunuz.

İsim (gerekli)

E-posta (gerekli)

Konu

İleti


<sitenolsun.com />